NYHET
24 augusti 2026
Träffa Personalkollen på FFCR Göteborg
Den 15–16 september är det dags för FFCR Göteborg på Svenska Mässan. Självklart är Personalkollen på plats. Kom förbi monter D28, träffa vårt team och se hur du kan göra jobbet med schema, tid, lön och personal lite enklare.
FFCR är Sveriges största mötesplats för restaurang-, café- och fastfoodbranschen. I år firar mässan dessutom 20 år och samlar över 150 utställare för två dagar fyllda med inspiration, nyheter och möten.
Du hittar Personalkollen i monter D28. Där visar vi hur Personalkollen samlar schema, tidrapportering, lönehantering och personal på ett ställe, så att du kan minska administrationen och få bättre koll på verksamheten.
Boka en demo på plats
Vill du se hur Personalkollen skulle fungera i just din verksamhet? Boka en demo med oss redan innan mässan, så avsätter vi tid för dig i montern.
Vi utgår från din verksamhet och visar de delar av Personalkollen som är mest relevanta för dig och ditt team.
Och när arbetsdagen börjar gå mot sitt slut...
Första mässdagen, tisdag 15 september från kl. 15.00, bjuder vi in till bubbelmingel i monter D28. Kom förbi, ta ett glas och snacka med oss och andra i branschen.
Under mässan kan du också testa lyckan i vårt lyckohjul och utmana någon av våra säljare i minipingis.
Vi ses i Göteborg!
Vill du veta mer om vad som händer i vår monter under FFCR?
Läs mer om Personalkollen på FFCR Göteborg